Starý báby by se měly střílet už zamlada

7. července 2011 v 21:11 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Podle článku někteří můžete odtušit, co právě sleduji :D . A vůbec mi nevadí, že už to vidím poněkolikáté. Je to taková oddychovka, vždycky se tam najde nějaká nová kůl hláška :D

Po asi třech týdnech jsem dočetla "Větrnou Hůrku". Ze začátku jsem se sice trochu ztrácela v těch příbuzenských vztazích, ale po pár stranách jsem se do toho dostala. Opět knížka, kterou můžu vřele doporučit.
Zítra půjdu vrátit přečtené knížky, ať se mi tu zbytečně měsíc neválí. Potom se hned vrhnu na Coelha. Mám tu od něj asi 6 knih, tak nevím, která to nakonec vyhraje. Po čtyřstovce si ale zase dám zřejmě pro změnu něco tenšího.

Ta ženská z aukra mě vážně štve. Už jsem dvakrát urgovala platbu a pořád nic. Mamka už mi předpověděla, že žádné peníze ani neuvidím. Myslím si to sice taky, ale stejně se pokusím je z ní ještě nějak vyrazit. Peníze by se mi totiž aktuálně velice hodily. Už mi totiž ani z úspor nezbyla ani koruna. Tudíž se žádná dovolená nekoná. Nevadí, třeba příští rok. A doufám, že konečně začnu šetřit.

Konečně jsem se dokopala ke kadeřnici. Mám totiž po melíru neskutečně zničené vlasy, tak se to budu snažit alespoň trochu spravit. A čím je budu léčit se dozvíte v jednom z připravovaných článků :)

Pro dnešek jenom takový krátký post. Zítra vám ukážu, co jsem si dnes pořídila. Hledejte v záložce "Cosmetics"

A neříkej mi dědku, já ti taky neříkám cucáku! :)
 


Komentáře

1 Gwingi Gwingi | 6. září 2011 v 14:02 | Reagovat

Já měla s aukrem podobný problém, částku jsem poslala, ale zboží nedorazilo. Prodejce přestal komunikovat. Tak jsem to nahlásila na centrum sporů a peníze mám naštěstí zpět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama