Shoppingové úlovky

1. července 2011 v 18:04 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Bohužel, pokračuji na negativní zdravotní vlně. Žádné doufání mi nepomohlo, takže můžu jenom zalézt do postele a zoufale kňučet. Tady už se to budu snažit naladit do trochu pozitivní roviny, protože je mi jasné, že vás určitě nebaví číst moje neustálé fňukání.


Dnešek měl několik pozitiv. Převážilo je sice jedno velké (tss, přímo obrovské) negativum, ale přece se zmíním. Konečně jsem uviděla ty moje vysněné boty, po kterých slintám už od února. Vyhlédla jsem si je na aukru, ale odvahu na objednávání bot z internetu nemám. Dnes jsem je ale úplnou náhodou potkala a samozřejmě jsem je hned musela vyzkoušet. Jaké ale bylo moje zklamání, když jsem zjistila, že mi na noze absolutně vůbec nesedí!

Stává se vám taky, že si něco vyhlédnete, těšíte se až si tu konkrétní věc koupíte a už si plánujete, k jaké příležitosti si ji vezmete na sebe a pak zjistíte, že vám daná věc nepadne nebo v ní vypadáte zkrátka blbě?
Mně se to poslední dobou děje celkem často, až je to podezřelé! S těžkým srdcem jsem tyto krásné botky opustila a popošla o kousek dál. Tam mi padly do oka boty jiné. Samozřejmě, že ty první byly hezčí, ale tyto vypadaly tak pohodlně a vyloženě si říkaly o koupi. No a když mi skvěle seděly i na noze, nebylo co řešit. Za 250 Kč byly moje. Až začnou někteří (spíš některé) z vás ohrnovat nos na tím, že jsou určitě koupené u vietnamců vzhledem k té ceně, ráda vás ubezpečím, že...jsem je kupovala v brněnské "myší díře", takže ano, jsou a můžete to klidně odsoudit, ale já tohle prostě neřeším :D. Věci si kupuji podle toho, jestli se mi líbí a nebo ne, tudíž si klidně koupím i takové boty. To by byl první úlovek.

Teď se pomalu dostanu k druhému pozitivu. Z díry jsem se přesunula do Vaňkovky, kde jsem si dala jídlo v Pandě. Mňam, tohle já prostě můžu. Sladkokyselá omáčka v kombinaci s nudličkama je zkrátka nepřekonatelná! Doporučuji.

Samozřejmě jsem dnes nemohla vynechat Zvěrokruh. Protože zbožňuji skoro všechna zvířátka a nejvíc to svoje, chodím to tam vždy, když jsem ve Vaňkovce, omrknout. Bylo tam spoustu krásňoučkých heboučkých králíčků, papouch, který neustále křičel "ara ara ara " a "pápá" (možná to patřilo mně) a co mě hodně překvapilo, měli tam i psouna, kterého si můžete pořídit za pouhých 7000 Kč!:D Je jasné, že jsem mému mazlíkovi nakoupila pár pamlsků a šla obrážet další obchody.

Zamířila jsem do Deichmannu, ačkoli tento obchod skutečně ráda nemám a téměř nikdy jsem s botama odtud spokojená nebyla. Při honu na letní přezkové botky jsem zklamaně procházela kolem regálů a najednou jsem je uviděla. Moje další vysněné Nike boty! Ty joooo, a ve slevě! Dokonce 50% dolů!!! Hmmm, ale poslední pár, to bude zase velikost pro panenku. Není! Je to vážně moje velikost 39. A skvěle padnou. A takto jsem přišla o dalších 900 Kč, kterých jsem ani minutu nelitovala (však uvidíte v některém z dalších postů). Považuji za dnešní největší úspěch.:)

Už mi nezbývalo moc času do odjezdu autobusu, ale přece jenom jsem ještě stihla projít nové HáeMko. Nutno podotknout, že mě velice zklamalo a nic jsem si neodnesla. Mně se tam totiž v drtivé většině případů nic nelíbí, z HM mám jedno tričko. Jsem špatná blogerka, páč mě nebere HáeMko?:D

Na zítřek už mám konečně přislíbený foťák. Červenec bude pod palbou recenzí!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama