Plány pro dny budoucí

20. července 2011 v 18:47 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Zdravím,

tak jsem vám těch slunečných dnů asi moc nepřála, nebo nechápu, proč je zase tak ošklivo. Nemám ráda bouřky a vůbec déšť, kterých si za poslední dny užíváme celkem dost. Do druhého týdne v srpnu budu doma, takže mám v plánu sledovat filmy, číst, hrát oblíbený kriskros a taky by nebylo od věci uklidit pokoj. Jinak mám na další dva týdny naplánovány doktory, z čehož nejsem vůbec odvázaná, ale není zbytí. Budu to muset vyřešit, než se celá sesypu jako domek z karet.

Od té doby, co jsem doma, jsem si pořádně uvědomila, že ten čas fakt letí neskutečnou rychlostí. Vždyť už teď je téměř půlka prázdnin za námi. Za nějakých 14 dní už se taky budu muset dostavit k zápisu ke studiu. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat. Letos prý matematiku neudělala ani čtvrtina lidí, hezké vyhlídky, že ano?

Konečně už mám taky celé dny volno, takže nejspíš zajdu někam k vodě, s holkama na kofču, na brusle...Zrovna včera jsem běhala s kamarádkou po městě a sháněla kufr do školy. Bylo celkem komické táhnout takový megakufr přes půl města k parkovišti:D Já jsem si stihla koupit pár kosmetických nezbytností, které uvidíte už v sobotu v přednastaveném článku. Já se zatím budu nacpávat a bavit na hostině :)
 


Komentáře

1 Boe Boe | Web | 21. července 2011 v 18:51 | Reagovat

S tím počasím máš tedy pravdu. Je to neskutečné, ani se nedá nikam jít. Jen se sedí někde pod střechou nebo v kavárně, hospodě...prostě mi to leze na nerva. Dík za dobrý tip k travení volného času - musím si jít nakoupit něco na sebe. Ať se mi zvedne nálada, .. v těchto poměrně posmutnělých dnech :)
Jinak se těším na výčet obsahu nákupu..jdu ještě obhlídnout starší články..

2 veronique-the-best veronique-the-best | Web | 21. července 2011 v 20:43 | Reagovat

[1]: Je fakt, že veškeré venkovní aktivity musí jít stranou. To věřím, nákupy vždycky alespoň maličko zvednou náladu:) No tento týden je toho docela dost, zrovna před chvilkou jsem chystala EDIT.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama