Naprosto vytížená!

12. července 2011 v 20:36 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Zdravím,

máte se? Užíváte sluníčka a teplých dní? Já jsem se tento rok ještě vůbec nedostala k vodě a mám takový pocit, že to snad ani nestihnu. Všichni už jsou opálení, podovolenkovaní a já nic. Moře letos padlo, holt když nejsou peníze, tak to prostě nejde. Ale slíbila jsem si, že začnu šetřit a příští rok se podívám na Korfu. Dle mého skromného průzkumu se tam můžu dostat za pouhopouhé 4 tisíce v last minute, takže není moc co řešit.

Jinak se mám převážně brigádně. V sobotu jsem po příchodu domů zkoukla Sex ve městě. Na ukrácení dlouhé chvíle určitě fajn. Pak jsem si rozečetla Coelha, ale bohužel na čtení teď nemám čas. A když už mám čas, tak není chuť, takže jsem zvědavá, jestli za prázdniny zvládnu těch 6 knih, které jsem si půjčila. Neděli jsem celou prosmskovala, a to myslím doslova. Na to musíte mít skvělého sparing partnera, abyste si vydrželi psát od deváté ráno do deváté večer v kuse. Nechtějte vědět počet smsek, které mi prošly ten den mobilem, protože toto číslo je pro mě až astronomické.

V pondělí se pokračovalo v sms maratonu, s výjimkou pár hodinek, které jsem strávila v práci. Přišly nové věci, takže další kousek dnes putoval ke mně domů. Uhodnete někdo, který kousek oblečení jsem si pořídila?:) Máte čas do víkendu, pak se tu objeví snad brzy tradiční "shopping post", kde můj úlovek uvidíte.

Zítra má být nejteplejší den v týdnu a já budu celý den těžce pracovat. Tudíž se na to jdu patřičně připravit. Pustím si Sex ve městě 2 a půjdu to zalomit. Zítra určitě žádný příspěvek nečekejte, další bude nejdříve ve čtvrtek.

Nevíte někdo, jestli se nový díl Harryho Pottera promítá pouze ve 3D? A do komentářů pište i tipy na nějaké dobré filmy, prosím!:) Klidně staré i nové, žánr je mi v podstatě jedno, s výjimkou hororů.

Mějte se krásně.
 


Komentáře

1 slečna Eiffelovka slečna Eiffelovka | Web | 15. července 2011 v 7:19 | Reagovat

Děkuji komentář-kompliment ;)
Coelha mám právě taky rozečtenýho a taky ho nemůžu nějak dočíst (i když mě to dost baví)!

Co se týče Harryho, určitě si myslím, že ho dávají i normálně... aspoň v našem městě je teda 3 dny 3D a pak další 3 dny normálně.

Tipy na filmy: An Education, Never let me go, The Greatest, Water for elephants, Melancholia, Les Amours Imaginaires ...... a určitě ještě spoustu dalších, ale teď už mě nějak nic nenapadá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama