Červenec 2011

30. červenec - Minipříspěvek

29. července 2011 v 18:04 | Veronique |  Shopping

Tento týden je to zase o něco skromnější. Nedá se jinak, takže teď jenom takhle ve zkratce.


Kamínky na nehty neznámé značky - 49 Kč
časopis Instyle - 50 Kč
Lak na nehty Golden Rose - kolem 35 Kč

23. červenec - Sales

23. července 2011 v 0:01 | Veronique |  Shopping
Nákup za tento týden se týká pouze drogerie. Slevy jsou pořád aktuální, takže se toho musí využít dokud to jde. Dá se říct, že téměř všechny tyto věci jsou koupené ve slevě nebo v nějaké akci.Vatové tamponky Lilibe - jiné snad už ani nepoužívám. Tento týden jsem narazila na akci 2+2 zdarma. Jedno balení je po 120 ks a stálo 25 Kč. Tzn. za čtyři tyto velké balení jsem dala 50 Kč!!! (akce probíhá v Rossmannu)
Lak na vlasy Styleflex - údajně speciálně pro kadeřnické salony. Velké balení 450 ml za 75 Kč (teda aspoň myslím), koupeno v Hypernově. Lak drží opravdu dobře, nesmrdí, ale musí se aplikovat minimálně ze 30 cm, jinak naprosto slepí vlasy.
Oční odličovač Nivea- také v akci za nějakých 85 Kč, koupený v Hypernově. Odličuje perfektně všechen make-up, v mém případě hlavně řasenku. Nepálí v očích, což u těchto výrobků hodně oceňuji. Rozhodně můžu doporučit.
Laky na nehty z nové kolekce Essence - vybrala jsem si červený a modrý, krásné syté barvy, vypadá to, že jsou i celkem husté. Každý z nich stál 40 Kč.
Deospray Balea - deoš do kabelky se prostě neztratí, navíc na vyzkoušení v akci za 15 Kč, myslím dobrá investice.
2x aplikátor na pudr - jeden už mám schovaný v pudříku, takže ten už jsem nefotila. Oba stály 30 Kč, koupila jsem je v Rossmannu.

Plány pro dny budoucí

20. července 2011 v 18:47 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Zdravím,

tak jsem vám těch slunečných dnů asi moc nepřála, nebo nechápu, proč je zase tak ošklivo. Nemám ráda bouřky a vůbec déšť, kterých si za poslední dny užíváme celkem dost. Do druhého týdne v srpnu budu doma, takže mám v plánu sledovat filmy, číst, hrát oblíbený kriskros a taky by nebylo od věci uklidit pokoj. Jinak mám na další dva týdny naplánovány doktory, z čehož nejsem vůbec odvázaná, ale není zbytí. Budu to muset vyřešit, než se celá sesypu jako domek z karet.

Klasická bílá

17. července 2011 v 14:21 | Veronique |  Nails

Po měsíci jsem si opět nechala udělat gelové nehty. Vím, že některé z vás je považují za "hnusné gelové drápy", mně se naopak celkem líbí. Svoje nehty mám totiž dost nekvalitní a hodně se mi lámou až do masa, takže si myslím, že je pořád lepší mít takové gelovky než ošklivé zatrhané bolavé přírodní nehty. Pokud budu mít nějaké finanční prostředky, určitě budu dávat doplňka. Nalakovat se dají i na gel, takže v tom nevidím problém. No uvidíme jak se to vyvrbí.

A co vy a gelové nehty? Líbí se vám? Nosíte?

16. červenec - Sales

16. července 2011 v 14:35 | Veronique |  Shopping
Jelikož jsem tento týden moc času neměla, protože jsem neustále pracovala nebo něco zařizovala, nebylo kdy lítat po obchodech a slintat nad věcma ve slevě. A protože i "u nás" propuklo slevové šílenství, pořídila jsem si pár věcí i já. Taková příležitost se prostě musí využít!!! Navíc, když to máte každý den před očima, je těžké tomu odolat.Foto pod perexem!!!

Naprosto vytížená!

12. července 2011 v 20:36 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Zdravím,

máte se? Užíváte sluníčka a teplých dní? Já jsem se tento rok ještě vůbec nedostala k vodě a mám takový pocit, že to snad ani nestihnu. Všichni už jsou opálení, podovolenkovaní a já nic. Moře letos padlo, holt když nejsou peníze, tak to prostě nejde. Ale slíbila jsem si, že začnu šetřit a příští rok se podívám na Korfu. Dle mého skromného průzkumu se tam můžu dostat za pouhopouhé 4 tisíce v last minute, takže není moc co řešit.

8.červenec - Sales

8. července 2011 v 13:22 | Veronique |  Shopping

Dneškem začínám s novou rubrikou "Shopping" . Nemyslím si, že bych sem měla přispívat více než 1x týdně. Budu se snažit to dodržovat. Nakupuji ráda a ještě radši se s vámi o některé zajímavé věci podělím. Totiž řekla bych, že to budou věci, které by vás mohly zajímat. Většinou totiž půjde o oblečení nebo kosmetiku, a to dle mého názoru bere skoro každou ženskou.
Dnes jsem využila slevového šílenství a pár věcí si pořídila, jiné jsou už ze včerejška.
Tričko vlevo - Gate (148 Kč), tričko vpravo - Gate (98 Kč), maska na vlasy - Gliss Kur (64 Kč), tekuté krystaly - Black (150 Kč), lak na nehty - Miss Sporty (40 Kč), odstraňovač nehtové kůžičky - Gabrini (40 Kč)

Více pod perexem

Starý báby by se měly střílet už zamlada

7. července 2011 v 21:11 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Podle článku někteří můžete odtušit, co právě sleduji :D . A vůbec mi nevadí, že už to vidím poněkolikáté. Je to taková oddychovka, vždycky se tam najde nějaká nová kůl hláška :D

NYC 264 Lincoln Square Lavender

6. července 2011 v 13:43 | Veronique |  Nails
Jelikož jsem taky propadla kouzlu lakování a celkově naildesignu, budu se snažit přispět svou troškou do blogu. Neříkám, že jsem nějaký odborník, to vůbec ne. Tohle je spíš takový můj laický přístup a zkušenosti. Možná bude někomu z vás vadit, že to není žádná novinka a že opakuju jenom to, co už můžete najít na jiných stránkách. Budiž, mně je opravdu jedno, že to mají i ostatní. Mně se to prostě líbí a chci to tu mít, a prostě to tu bude :D Na úvod omluvte kvalitu fotek, zatím s novým foťákem moc neumím a hlavně tady mám děsné světlo. Já doufám, že to bude jenom lepší a lepší.

Více pod perexem...

Blog, lak a pár rad do života :D

5. července 2011 v 19:51 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Jak jste si mohli všimnout, konečně se mi dostal do ruky foťák. Bohužel se s ním nemůžu moc domluvit, nechce se mu zaostřovat, fotky nejsou moc kvalitní, ale pořád lepší než nic. Rozhodně si musím pořídit baterky do nového foťáku a taky nějakou taštičku na něj. Pak by se tu mohly objevit kvalitnější fotky. Až se s ním naučím nebo až se on naučí se mnou :D

E.L.F. recenze

3. července 2011 v 14:21 | Veronique |  Cosmetics
EyesLipsFace kosmetiku jsem poprvé zaregistrovala na internetu asi před půl rokem. Od té doby začala přitahovat moji pozornost, zejména co se týče laků na nehty. U několika blogerek jsem četla recenzi právě na ně, a tak jsem si říkala, že by nebylo od věci nějaký vyzkoušet. Jenže v té době český e-shop neexistoval a ze zahraničních zásadně neobjednávám. Čekání se ale vyplatilo, český e-shop byl spuštěn před několika málo měsíci. Já jsem z něj objednávala až před dvěma týdny. Chci se s vámi podělit o mé zkušenosti s touto kosmetikou. Budu se věnovat pouze mé objednávce, celou nabídku a webové stránky této kosmetiky najdete zde .


Shoppingové úlovky

1. července 2011 v 18:04 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Bohužel, pokračuji na negativní zdravotní vlně. Žádné doufání mi nepomohlo, takže můžu jenom zalézt do postele a zoufale kňučet. Tady už se to budu snažit naladit do trochu pozitivní roviny, protože je mi jasné, že vás určitě nebaví číst moje neustálé fňukání.