Svět ELFu

21. června 2011 v 18:23 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Hned po dopsání předešlého článku na mě čekalo v e-mailové schránce velice příjemné překvapení v podobě třech prodaných věcí na aukru. Dnes se mi podařilo prodat další dvě věci, tak alespoň v tomto se relativně daří. I když paní z dneška má dost negativních hodnocení, tak se trochu obávám, zda vůbec pošle peníze.Po příchodu z brigády se mi podařilo ukořistit pár věcí z kosmetiky ELF. Po poledni byla kosmetika doplněna a údajně během prvních dvou hodin přišlo 300 objednávek. Bohužel nebyly skladem všechny věci, na které jsem měla zálusk, ale i tak si myslím, že jsem nakoupila celkem dobře. Zatím s ELFem žádné zkušenosti nemám, takže jsem zvědavá, jestli to bude opravdu kvalitní za tak nízkou cenu. A co že jsem si to tedy objednala? To se dozvíte v některém z dalších článků :)

Na dnešní večer mám v plánu film Báječný svět shopaholiků. Taky vám připadá, že v televizi vůbec nic není? Když nám přestali vysílat Ordinaci:P:D

Na závěr jeden vtípek :)

V lese se koná schůzka zvířátek a medvěd sčítá ztráty za uplynulý rok: ,,v minulém roce bylo přejeto 170 ježků, 145 žab, 93 zajíců, dále 78 koček, … poprosil bych myši v zadních řadách, aby přestaly dělat mexické vlny..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama