Rekonstrukce a další novoty

19. června 2011 v 13:25 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Blog bude v následujících několika dnech (doufám, že dnech a ne týdnech) procházet rekonstrukcí. Určitě si mnozí z vás všimli, že nejsem žádný počítačový génius, asi to půjde pomalu, ale snad to dotáhnu do zdárného konce. Především chci vytvořit jednoduché záhlaví, které bude tvořit pouze název blogu. Také bych chtěla udělat pořádek v rubrikách.

A chtěla bych se zeptat vás, pracem s blogem znalých, jestli jdou přejmenovat položky menu? V případě, že ano, poradíte mi jak na to? ( komentujte, prosím!)


Docela ráda bych totiž přejmenovala položku "Oblíbené stránky", protože si jednoduše myslím, že tento název je hodně zavádějící. Dost stránek totiž není tak úplně oblíbených, ale chodím tam prostě jenom ze zvědavosti.

Dnes jsem konečně přidala do přečtených knih také zmiňovaný Vesnický román. Rozhodně doporučuji. Od Karolíny Světlé jsem už přečetla Kříž u potoka, který se mi také velice líbil, tudíž jsem se na "román" těšila a nezklamal.
Do konce měsíce bych chtěla stihnout přečíst ještě minimálně jednu knihu. Momentálně mám z knihovny půjčené dvě knihy. Upíři, démoni a spol. - soubor patnácti povídek od různých autorů různých národností. Od E. Bronte knihu Na větrné hůrce. Která z nich dám přednost, to je zatím ve hvězdách :)

Před osmou hodinou končí mé aukce na aukru, budu se modlit za to, aby se mi alespoň něco podařilo prodat. Nejenže budu mít více prostoru v pokoji, ale hlavně z toho bude nějaká ta korunka, která se každému znás vždycky hodí. Za dva týdny budu mít příležitost podívat se po Brně, tak si možná nějakou novinku do šatníku pořídím. Jestli ovšem bude vůbec nálada a chuť, ale to je jiná kapitola.
Každopádně už v pondělí mám v plánu utratit nějakou tu částku za tekuté krystaly. Moje vlasy jsou totiž v naprosto šíleném stavu, ale nechci je stříhat ani za nic, takže přece jenom zainvestuju do krystalů a budu věřit v zázraky. Avizovaný článek s vlasovou kosmetikou měl přibýt už včera, ale bohužel mám pořád problémy s foťákem (teda spíš s bateriemi).

V průběhu příštího týdne se musím donutit kompletně uklidit celý pokoj. Zjistila jsem, že dost lidí, hlavně "Čecháčků", používá místo slova uklizený slovo "naklizený". Jenom jsem chtěla podotknout, že mi to vadí stejně jako samozdřejmě, to jenom tak báj d vej. Jsem opravdu zvědavá, kolik nepotřebných blbůstek mi zase bude líto vyhodit.

No nic, mějte hezký den! :)
 


Komentáře

1 Lauralex Lauralex | Web | 19. června 2011 v 16:42 | Reagovat

Mě s nima ještě 2 roky čekaj. Skvělá představa.
Žádnou z knížek jsem nečetla, ale taky mám na prázdniny připraveno nejmíň 5 knížek, a už se na to těším.

--Jestli správně chápu, co chceš přejmenovat, tak s tím žádné zkušenosti nemám ...podle mě to nejde, ale možný je všechno, já se v tom taky moc nevyznám. :D

2 cookieswardrobe.blogspot.com cookieswardrobe.blogspot.com | 20. června 2011 v 11:17 | Reagovat

tak to som zvedava:)

3 BAuu BAuu | Web | 20. června 2011 v 11:32 | Reagovat

Doporučila bych Na Větrné hůrce, protože tu jsem z nich četla jako jedinou. :D:D

Tak přejmenovat by se to dalo, v Položkách menu, tam by sis dala Volitelný menu box do viditelných položek, a dopsala tam seznamy blogů... já tam mam jen tohle a v tom vedu celý Menu, abych tam mohla mít i obrázky.. nevím, jestli je to dost srozumitelný, ale snad to aspoň trochu pomohlo...

4 veronique-the-best veronique-the-best | Web | 20. června 2011 v 17:06 | Reagovat

[3]:  Půjdu do ní, protože ti upíři jsou blbost:D
A jestli jsi nečetla Karolínu Světlou, tak vřele doporučuju!:)
Jo, o tom boxu vím, ale konkrétně třeba ty Oblíbené stránky, jestli jdou přejmenovat. A já myslím, že nejdou:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama