Tak nějak málo tančím...

10. května 2011 v 21:28 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Týden se s týdnem sešel a já tu jsem s dalším příspěvkem. Celý týden mi uběhl hodně rychle. Nesl se hlavně ve znamení nákupů a příprav na narozeninovou oslavu. Připravuju nějaké fotky, bohužel ještě musím nabít baterie a to bude na dlouho! Víceméně ani není o čem psát.Jsem teď z některých "kamarádů" docela znechucená. Zjistila jsem, že osoba, které 100% věřím (tedy spíš věřila jsem), za to asi nestojí. Každý máme jak silné, tak slabé stránky. Nicméně zrovna v tomto případě hraje největší roli náladovost a potřeba se nad někoho povyšovat v kombinaci s absolutní neschopností přijmou jakoukoliv, byť i konstruktivní kritiku. A to jsou také vlastnosti, které já bytostně nenávidím. Proto v tomto kamarádství po určitém období pravidelně nastává ponorková nemoc. I když se považuji za člověka velice trpělivého, někdy ten pomyslný pohár prostě přeteče. V posledních dnech právě k tomuto došlo, proto jsem zvědavá, jak dopadne plánování společné dovolené. Některé věci se totiž zahrát do outu nedají.

O víkendu jsem prožila právě díky kamarádství na jedné straně zklamání, na druhé ovšem potěšující setkání, i když zpočátku celkem rozpačité. Zklamalo mě více známých najednou, ukázalo se, že nemá cenu nic plánovat. Zřejmě tedy plánovat v tomto směru nic nebudu a nechám věci volně plynout. A z toho zmiňovaného setkání jsem měla upřímnou radost. Přestože u tohoto člověka opravdu nikdy netuším, jak co myslí.

Jinak se za uplnynulý týden žádné nepříjemnosti neobjevily. Spíše jej považuju za převážně pozitivní. Můj šatník prochází pomalu ale jistě rekonstrukcí. Přece jenom s věkem přichází i změna nejen názorů, ale i vkusu a druhý případ postihl i mě. Právě přecházím ze striktně sportovní módy na kousky elegantnější a řekla bych, že mi to svědčí. V blízké době bych toho chtěla změnit víc. Asi mi jaro leze na mozek.
 


Komentáře

1 adels-life adels-life | Web | 12. května 2011 v 19:40 | Reagovat

týden utíka rychle :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama