Průhledné kabelky

3. května 2011 v 19:22 | Veronique
Tento článek věnuji jednomu z nejnovějších výkřiků módy. Mám na mysli průhledné kabelky, které již vyvolaly u některých dam nadšení, u některých se ale naopak dočkaly odsouzení. Do té druhé skupiny se řadím i já.


Největší vlna těchto transparentních tašek a kabelek přišla s nástupem letošního jara. Některé napodobeniny se zřejmě podaří sehnat za pár stovek, za originály ale můžete zaplatit i několik tisíc. Podle informací dostupných na internetu jsou e-shopy naprosto vyprodány. Oblíbila si je i spousta módních blogerek. Některé místo originálních kousků nosí průhledné složky na písemnosti, což mi příjde naprosto směšné, ale proti gustu žádný dišputát. Přesto tento trend vyvolal velmi rozporuplné reakce. Na jedné straně je to pro mnohé možnost vystoupit z řady, odlišit se od ostatních a vyčnívat. Taková kabelka či taška každý outfit ozvláštní, dodá mu šmrnc, přitáhne pozornost mnoha lidí. Jenomže možná právě v tom vidím největší problém. Když se vám každý kolemjdoucí může do kabelky podívat jako do výkladní skříně, zvyšuje se i riziko krádeže. A nebudeme si nic nalhávat, v naší republice se krade na každém kroku. Tím, že takto dávají jejich nositelky na odiv, co se v kterém koutu jejich tašky skrývá, si možná krádež vyloženě přivolají.

Hodně žen v diskuzích také řeší nepořádek, u některých naprostý bordel a chaos v těchto průhledných věcech, což vypovídá o naprosté nepraktičnosti. Dámám například vadí, že kdokoliv může zpozorovat i to, jaké tampony daná žena používá, a to jim připadá trapné a ponižující. I s tímto názorem se ztotožňuji. A řeči typu, že si je každá může dát do pouzdýrka k tomu určeného, jsou také k poklepání na čelo. To si opravdu myslíte, že ostatní neví, k čemu slouží? Nebo si všechny ty věcičky budete dávat do speciálních obalů? A neztrácí pak nošení těchto výkřiků módy smysl?

Myslím, že můj postoj k celé této záležitosti je znatelný. Možná by nebylo na škodu jej ještě trochu upřesnit. Ať si ostatní nosí i průhledné kalhoty, mě to nepohoršuje. Já těmto věcem ale nikdy fandit nebudu.

 


Komentáře

1 SergiooK SergiooK | E-mail | 16. ledna 2017 v 21:54 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

2 FelixH FelixH | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 14:50 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama