Květen 2011

InStyle a Look. Co čtete vy?

31. května 2011 v 16:00 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Nějakým záhadným způsobem jsem se prosmrkala a prokýchala k dalšímu příspěvku. Přes víkend mě napadla jakási zákeřná choroba, takže teď veškerý svůj čas trávím ve společnosti notebooku a velkého balení papírových kapesníků. Kromě toho, že celý den trávím na internetu, hraju Kriskros, čtu weby, chatuju na Facebooku a sleduji televizi, nemám nic na práci. Jo a taky hledám tu zmiňovanou letní dovolenou. A už se to snad jaksi úspěšně rýsuje. Snad bychom mohly jet přes Inviu. Máte s ní někdo zkušenosti?


Blogování a lakování

25. května 2011 v 15:30 | Veronique
Jsem téměř pořád doma a nejsem schopná postnout žádný příspěvek, jsem děsná! Ostatní blogy ale sleduji celkem často. O víkendu jsem narazila na blog Pavlíny - pancakemixisnotavailable.blogspot.com . Po dlouhé době něco, co mě opravdu zaujalo. Tato slečna má úžasný styl, je krásná a sympatická a určitě se podívejte na její blog. Další skvělou blogerkou je Lucy -acupofstyle.com . U Lucky mě baví hlavně její videa, je to blázen do laků nehty stejně jako já, je prostě skvělá a její blog také rozhodně doporučuji zhlédnout.

Jak utrácím aneb Příprava na letní dovolenou

17. května 2011 v 17:40 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Někteří lidi mě svým chováním neustále překvapují. Jednou má člověk pocit, že má druhého přečteného jako Honzíkovu cestu a ono prd. Zřejmě to nebude až takové "kamarádství", za jaké jsem ho považovala. Jsem z něj čím dál víc zklamaná. A pevně doufám, že se to jednou změní.


Tak nějak málo tančím...

10. května 2011 v 21:28 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Týden se s týdnem sešel a já tu jsem s dalším příspěvkem. Celý týden mi uběhl hodně rychle. Nesl se hlavně ve znamení nákupů a příprav na narozeninovou oslavu. Připravuju nějaké fotky, bohužel ještě musím nabít baterie a to bude na dlouho! Víceméně ani není o čem psát.


Průhledné kabelky

3. května 2011 v 19:22 | Veronique
Tento článek věnuji jednomu z nejnovějších výkřiků módy. Mám na mysli průhledné kabelky, které již vyvolaly u některých dam nadšení, u některých se ale naopak dočkaly odsouzení. Do té druhé skupiny se řadím i já.

Startujeme!

3. května 2011 v 17:57 | Veronique |  Střípky všedních dnů
Tak vás tady konečně vítám! Zřejmě nadešel čas začít novou epizodu (nejen) virtuálního života. Za tímto účelem tento blog také vznikl a je až s podivem, že návštěvnost je tu vyšší než na mém druhém, již zaběhnutém, osobním webu. Ani tam se bohužel necítím úplně "doma", proto začínám jinde.